Kasy fiskalne Novitus

Kasy fiskalne NovitusProducentem który posiada najszerszą ofertę urządzeń fiskalnych jest z pewnością firma Novitus. Jest to marka zintegrowanych rozwiązań systemowych, które wspomagają pracę handlu, usług, logistyki i innych gałęzi przemysłu, a jednocześnie jeden z liderów urządzeń fiskalnych na rynku krajowym.
Urządzenia oznaczone marką Novitus trafiają do tysięcy punktów handlowych, usługowych, sieci sklepów detalicznych, hurtowni, aptek i hurtowni farmaceutycznych, banków, stacji paliw, centrów logistycznych, restauracji i hoteli, a także gabinetów lekarskich i kancelarii prawniczych.

Kasy fiskalne produkowane przez pod logiem Novitusa to nowoczesne urządzenia dedykowane w każdy segment sprzedaży: od małych sklepów, przez przenośne stoiska, sprzedaż obwoźną, po średnie placówki handlowe, markety i supermarkety gdzie natężenie ruchu jest bardzo duże.

Do kas i drukarek producent zapewnia także bardzo dużo urządzeń wspomagających sprzedaż jak terminale POS, terminale danych, wszelkiego rodzaj wagi elektroniczne, skanery oraz drukarki kodów kreskowych, oprogramowanie i urządzenia metryczne.

Marka Novitus jest swoistą gwarancją w zakresie jakości danego produktu oraz zróżnicowania i kompleksowości oferty. Kasy fiskalne wychodzące z ich fabryk cechują się bardzo dużą jakością chwaloną przez dużą (i nieustannie wzrastającą) liczbę użytkowników.

Urządzenia są niezawodne i przez wiele lat dzielnie służą podatnikom w długiej pracy.  Nowi użytkownicy bardzo łatwo przyzwyczajają się do obsługi dzięki łatwości i intuicyjności pracy na danych kasach rejestrujących. Szkolenie zazwyczaj trwa kilkanaście minut po czym nowi pracownicy mogą bez przeszkód sprzedawać towary i usługi oraz wystawiać paragony.

Nowoczesne rozwiązania jakie wprowadza producent sprawiają że kasy fiskalne spod marki Novitus są często nagradzane za swoją innowacyjność. Nowe funkcje bardzo ułatwiają sprzedaż oraz czynią pracę na kasie szybszą i skuteczniejszą. Wielu użytkowników chwali sobie rozwiązania marki jako jedyne w swoim rodzaju.

About author

Related Articles