Kasy fiskalne Innova

Kasy fiskalne InnovaJednym z producentów, na którego na pewno należy zwrócić uwagę jest Innova S.A. Firma powstała w 2001r. i od tamtej pory zaprojektowała znaczną liczbę modeli urządzeń fiskalnych w wielu wersjach i odmianach. Wiele z tych urządzeń stało się również przełomowymi na rynku i wprowadziło nowy standard w branży. Urządzenia produkowane przez Innova charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością działania, nowoczesnością i ergonomią użytkowania.

Firma produkuje również kasy fiskalne. Ich nowe dziecko, kasa fiskalna Innova Presto EJ, to naprawdę świetna maszyna w niedużej cenie. Nowy design, mobilność, duża funkcjonalność oraz niska cena w porównaniu do konkurencji to silne argumenty przeważające za kupnem tej kasy.

Klawiatura odporna na zalania, czytelne, duże przyciski oraz ładnie podświetlony, przyjemny dla oka wyświetlacz to kolejne plusy Presto EJ, nie wspominając już o elektronicznej kopii paragonów w standardzie. Urządzenie w użytkowaniu jest bardzo proste i intuicyjne. Dla kogoś kto nie miał wcześniej styczności z kasami wystarczy kilka minut szkolenia i będzie można rozpocząć bezproblemową pracę.

Śmiało można powiedzieć, że takie kasy fiskalne to przyszłość polskiego rynku fiskalnego. Innova znana jest z wprowadzania nowoczesnych rozwiązań do branży, czym zyskuje sobie liczne grono klientów. Dzięki temu jest obecnie jednym z liderów rynku fiskalnego w Polsce oraz dostawcą technologicznym do największych sieci handlowych w kraju.

Producent ma na celu zrewolucjonizowanie rynku urządzeń do systemów sprzedaży, tworzenie oraz wprowadzanie nowych trendów w branży, oraz kreatywne wykorzystywanie najnowszych technologii w swoich produktach.

Realizację celów widać w każdym urządzeniu wypuszczonym przez firmę. Zarówno drukarki jak i kasy fiskalne charakteryzują się innowacyjnością. Z pełnym sumieniem polecamy firmę Innova jako nowoczesnego, solidnego i niezawodnego producenta urządzeń fiskalnych.

About author

Related Articles