Kasy fiskalne Elzab

Kasy fiskalne ElzabRynek producentów urządzeń fiskalnych jest w Polsce dosyć szeroki. Wiele firm rywalizuje ze sobą o cennego klienta skłaniając go do siebie, prestiżem spółki, doświadczeniem,  czy oczywiście funkcjonalnością danego urządzenia. Na krajowym rynku dominuje firma Elzab co doskonale widać np. w aptekach (dedykowane drukarki), różnego rodzaju sklepach czy marketach. Producent budował solidnie swoją markę przez wiele lat, dzięki czemu utrzymuje swoją pozycję na rynku i dzielnie walczy z konkurencją.

Podstawowym produktem Elzabu są oczywiście kasy fiskalne. Kasy, których używają tysiące podatników w kraju i nie tylko. Firma prowadzi również szeroką kampanię dla naszych granicznych sąsiadów co sobie bardzo chwali gdyż sprzedaż za granicą cały czas rośnie.

Użytkownicy mają do wyboru dosyć dużą gamę produktów, które różnią się od siebie funkcjonalnością, liczbą obsługiwanych towarów, designem, wielkością oraz oczywiście ceną.

Najnowsze dziecko Elzabu – kasa K10 to pierwsze w kraju urządzenie fiskalne z panelem dotykowym. Przyjemny design, łatwość obsługi, mobilność, nowoczesne funkcje w kasie (moduł Bluetooth), stosunkowo niska cena, to kilka argumentów przemawiających za zakupem.

Takimi nowinkami technicznymi na pewno można wyjść o krok przed konkurencję i pokazać, że walka o klienta wcale nie będzie ułatwiana. Kasy fiskalne będą cały czas udoskonalane przez producentów tak aby podatnikowi jak najlepiej się na nich pracowało – szybko, intuicyjnie, a co za tym idzie – efektywnie, czyli oszczędzając czas.

Użytkownik kasy nie musi być oczywiście wykwalifikowanym  pracownikiem. Do obsługi kasy wystarczy krótki instruktaż, parę powtórzeń realizowanych funkcji i nawet najbardziej oporny mózg będzie umiał wystawiać paragony fiskalne. Obsługa kasy fiskalnej jest po prostu łatwa.

Nowoczesne urządzenia jakimi są kasy fiskalne stały się już codziennością w naszym życiu. Spotykamy się z nimi praktycznie wszędzie każdego dnia – wystarczy wyjść na małe zakupy.

About author

Related Articles