Kasa fiskalna dla prawnika – wybierz najlepszą

Kasa fiskalna dla prawnika

Kasa fiskalna dla prawnika

Od 2015 roku prawnicy będą zobligowani do używania kas rejestrujących. Wysokość obrotu nie będzie już miała znaczenia – kasy należy używać już od pierwszej sprzedaży. Nowe przepisy obejmują zarówno usługi prawne, jak i doradztwo podatkowe. Klient jest od tej pory niejako zabezpieczony, na podstawie paragonu może reklamować usługę. Nowe przepisy – obowiązek zakupu kas fiskalnych, może powtórzyć sytuację z roku 2013, kiedy najpopularniejsze modele kas fiskalnych szybki zniknęły ze sklepowych półek. Warto więc już wcześniej zapoznać się z ofertą poszczególnych producentów i wybrać kasę fiskalną najbardziej dopasowaną do własnych potrzeb.

Kasa fiskalna dla prawnika nie powinna być zbyt duża, a  jednocześnie powinna być funkcjonalna. Czy warto kupować najtańsze urządzenie? Niekoniecznie. Kasa fiskalna będzie służyć nam przez wiele lat, dobrze by było gdyby była bezawaryjnym i solidnym urządzeniem. Poniżej prezentujemy wybrane modele w tej samej grupie cenowej. Każda z nich sprawdzi się w codziennej pracy.

Gdy interesuje nas kasa mała, lekka i niezawodna proponujemy kasę Posnet Mobile HS EJ. Ciekawy design, duża baza towarowa, niezwykle szybki mechanizm drukujący i solidny akumulator to jej atuty. Za tę kasę zapłacimy około 1300 złotych netto.

Kolejna kasa fiskalna dla prawnika, która zmieści się w torbie prawnika to kasa Novitus Nano E. Znakomicie nadaje się do pracy w terenie, ma wytrzymały akumulator, który pracuje długo po naładowaniu. Poręczna konstrukcja i intuicyjna obsługa, a w dodatku elektroniczna kopia paragonów. Koszt to około 1300 złotych netto.

Elzab Mini E to kolejna kasa fiskalna dla prawnika. Co ją wyróżnia? Wodoszczelna klawiatura, a więc rozlana kawa nie stanowi większego zagrożenia (w rozsądnych ilościach). Wyjmowana wkładka z opisem poszczególnych klawiszy to kolejne ułatwienie. Tutaj również możemy liczyć na wydajny akumulator, który pozwala na pracę także poza placówką. Cena – około 1300 złotych netto. Kasa dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych (kolor biały i grafitowy).

About author