Kasa fiskalna dla lekarza niczym telefon

Kasa fiskalna dla lekarza

Kasa fiskalna dla lekarza

Kupując urządzenie, nie tylko kasę fiskalną, chcemy by było nowoczesne, funkcjonalne i niezawodne. A jeszcze lepiej by ładnie wyglądało i było niedrogie. Kasy fiskalne zachwycają wieloma możliwościami. Sam proces sprzedaży staje się czynnością przyjemną, a w dodatku obsługą na najwyższym poziomie. Producenci kas fiskalnych zadziwiają nas coraz to nowymi możliwościami. Dzięki dofinansowaniu na pierwszy zakup kasy fiskalnej (maksymalnie 700 złotych) możemy sobie pozwolić na zakup droższego, bardziej nowoczesnego urządzenia. Kasa wyglądająca jak telefon? To możliwe. Czy taka kasa spełni nasze oczekiwania?

Kasa fiskalna dla lekarza nie musi być praktyczna i…nudna. Może być praktyczna i nowoczesna. Kasa, której zasady obsługi przypominają obsługę telefonu komórkowego, to kasa firmy Elzab model K10. To urządzenie bardzo uniwersalne, sprawdzi się w małych i średnich placówkach. Będzie służyła zarówno w pracy stacjonarnej, jak i w pracy w terenie (na przykład podczas wizyty domowej u pacjenta). Wytrzymały akumulator zapewni stabilną pracę.

Kasa fiskalna dla lekarza z panelem dotykowym? Klawiatura dotykowa to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Obsługa jest łatwa, intuicyjna. Wyświetlacz jest podzielony na część dla obsługującego kasę oraz część będącą klawiaturą dotykową. Co ważne, wyświetlacz jest czytelny bez względu na pogodę i oświetlenie. Klawiaturę można obsługiwać nawet w zimowych rękawiczkach! Sama obudowa kasy jest wytrzymała i wygodna w trzymaniu (antypoślizgowa). Urządzenie można zamontować do podłoża.

Kasa fiskalna dla lekarza powinna być niezawodna w każdych warunkach. Elzab K10 to kasa, która sprawdzi się w niższych temperaturach, a ekran dotykowy wbrew pozorom nie jest delikatny, więc użytkować ją możemy bez obaw.

Kasa fiskalna wyglądająca jak telefon to spełnienie marzeń wszystkich tych, którzy oczekują od urządzeń codziennego użytku czegoś więcej. Czasem warto zastąpić tradycyjne rozwiązania czymś nowym. Ten model kasy kosztuje około 1300 złotych netto, ale, gdy otrzymamy ulgę na zakup kasy, kwota będzie atrakcyjniejsza.

About author