Parasole reklamowe dla producentów okien

parasole reklamowe

parasole reklamowe

Gdy za oknem planuje szara plucha, na którą trzeba wyjść opuszczając mury ciepłego mieszkania z pewnością przyda się parasol. Choć widok za lśniącymi i błyszczącymi oknami nie jest w najmniejszym stopniu zachęcający, każdy klient ma swoje obowiązki i miejsca, do których musi dotrzeć. W takie dni parasole reklamowe brzmią jak niezbędniki, aby uniknąć przemoknięcia do ostatniej suchej nitki. Jeśli producenci okien zdecydują się w ramach promocji rozdać kilka sztuk takich gadżetów, raczej nie wyjdą na stratnych. Podobny zabieg marketingowy zyskał już sobie bowiem wielu zwolenników we wszystkich dziedzinach usługowo-handlowych świata.

Dlaczego akurat parasole mają przyciągnąć klientów do oferty wymiany i wstawienia okien? Otóż szczególnie na jesień, gdy dzień staje się coraz krótszy, a opady atmosferyczne coraz częstsze, każdemu na myśl o konieczności wyjścia odbiera chęć do życia, jednak otrzymana za darmo do kompletu okien kolorowa parasolka może być umileniem tej nieprzyjemnej chwili. Firma może liczyć na wiele korzyści pod tym adresem. Oprócz tego, że kolejni, nowi kontrahenci mogą złapać się na chęć otrzymania darmowego prezentu, gdy nie mogą zdecydować się na propozycję z jednego przedsiębiorstwa, to Ci już obdarowani upominkiem z logo Państwa firmy będą chodzili po różnych zakątkach kraju i reklamowali wasze dobre imię. Taka promocja jest warta więcej niż drogi spot reklamowy nadawany o wyznaczonych porach za słoną opłatą. Koszt zamówienia najprostszych modeli parasolów nie powinien przekroczyć kwoty siedmiuset złotych w liczbie hurtowej stu sztuk.

Parasole reklamowe wykonywane są z trwałego poszycia poliestrowego, mają metalową rączkę i plastikowy, wygodny uchwyt. Kolorystyka i wygląd loga zależą od indywidualnego projektu przygotowanego przez grafików na poszczególne życzenie. Parasole reklamowe mogą być pakowane w zestawie z futerałem lub otwierać się automatycznie. Niemniej jednak, każdy model zmieści się w torbie podróżnej i wygodnie będzie przenosić go w ręce, gdy od rana zajdzie potrzeba schronienia pod poszyciem, a po południu opad ustoi.

About author

Related Articles