Kasy czy drukarki fiskalne

Kasy czy drukarki fiskalneW ten piękny słoneczny wtorek poruszymy kwestię wyboru urządzenia odpowiadającego oczekiwaniom klientów. Przedsiębiorcy decydujący się na zakup urządzenia fiskalnego muszą wziąć pod uwagę zalety i wady obu z nich i dokonać trudnego wyboru.

Kasy czy drukarki fiskalne – ciężki wybór. Z jednej strony mamy urządzenie, które samo w sobie jest całym systemem sprzedażowym. Jego obsługa jest bardzo wygodna, szczególnie w małych i średnich placówkach, gdzie nie liczy się przede wszystkim szybkość wydruku, a przyjemna i intuicyjna obsługa.

Z drugiej strony mamy urządzenie szybkie, przeznaczone do dużych placówek, gdzie osoba pracująca na kasie w ciągu godziny skanuje setki produktów. W tym miejscu drukarka pokazuje pełnię swoich możliwości – szybko przyjmuje nowe towary i błyskawicznie drukuje paragony. Dodatkowo, drukarkę fiskalną można łatwiej i taniej dopasować do swoich potrzeb, jeżeli te ulegną zmianie.

Tak więc, jeśli ktoś zadaje sobie pytanie – kasy czy drukarki fiskalne – odpowiadamy pytaniem „dla kogo i do jakiego ruchu?”. Jeśli jest to mały lub średni sklep to kasa fiskalna w zupełności wystarczy. Jeśli jest to duża placówka handlowa, to polecamy drukarkę fiskalną.

Kończąc debatę kasy czy drukarki fiskalne zachęcamy Państwa do nabycia takiego urządzenia – zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza proces sprzedaży oraz zapewnia zadowolenie klientów.

About author

Related Articles