Drukarki fiskalne – producenci

Drukarki fiskalne - producenciRozpoczynając określoną działalność gospodarczą, bądź też przekraczając określone limity sprzedaży dla osób fizycznych, podatnicy stają przed obowiązkiem zakupu sprzętu fiskalnego. Liczba dostępnych urządzeń na rynku jest bardzo duża, a ich funkcjonalność i ilość dostępnych opcji różni się od siebie w zależności od danego modelu.Każde urządzenie oczywiście różni się od siebie dodatkowymi funkcjami udostępnianymi przez producenta. W zależności czy są to kasy czy drukarki fiskalne, dodatkowych opcji jest więcej lub mniej w urządzeniu. Różnice oczywiście są także w wyglądzie, bezawaryjności, zużywaniu się podzespołów oraz oczywiście w cenie jaką trzeba za dany sprzęt zapłacić.

Każdy producent w miarę możliwości stara się wprowadzać do swoich urządzeń nowe funkcje, które ułatwiają fakt użytkowania drukarki i umilają czas pracy z nią. Firm produkujących drukarki fiskalne na polskim rynku jest całkiem sporo. W ostatnim roku liderami w sprzedaży były firmy Posnet – 29% udziału w rynku, Novitus – 27% udziału oraz Elzab – 20% udziału. Dodatkowo można wspomnieć, że Novitus i Elzab należą do jednej grupy kapitałowej Comp.

Sukcesy w branży nie oznaczają jednak że wyżej wymienione firmy mogą spocząć na laurach i zapomnieć o rozwoju. Wręcz przeciwnie, powinny cały czas wprowadzać innowacyjne rozwiązania do swoich produktów, zaskakiwać klientów nowymi funkcjonalnościami w urządzeniach oraz poprawiać jakość podzespołów tak, aby służyły bezawaryjnie przez długi okres czasu.

Takie drukarki fiskalne z pewnością przyciągną uwagę podatników i zyskają wielu zadowolonych użytkowników, którzy co dzień będą z nimi pracować.

About author

Related Articles