Drukarki fiskalne Posnet

Drukarki fiskalne PosnetWedług Wikipedii jest jednym z dwóch największych w Polsce producentów urządzeń fiskalnych. Firma z polskim kapitałem, która istnieje na rynku od 1993 roku, a zatem od początku istnienia polskiego rynku fiskalnego. Dziś przedstawiamy Państwu nietuzinkową firmę Posnet.

Posnet Polska S.A. to firma z bardzo bogatym, dwudziestoletnim doświadczeniem. Jeden z największych polskich producentów urządzeń fiskalnych, takich jak kasy i drukarki fiskalne, oraz wielu innych urządzeń wspomagających handel i usługi. Skanery kodów kreskowych, drukarki paragonowe, wagi, monitory dotykowe – te wszystkie produkty dostarczane są klientom przez bardzo doświadczonych specjalistów, a wykonane są w naprawdę świetnej jakości.

Misją firmy Posnet jest wspieranie branży handlowo-usługowej poprzez dostarczanie wysokiej jakości urządzeń rejestrujących sprzedaż, a także innych rozwiązań, stosowanych na stoiskach kasjerskich, gwarantujących zgodność technologii z wymogami formalnoprawnymi, automatyzację sprzedaży i komfort prowadzenia biznesu.

Urządzenia tego producenta cechują nie tylko wytrzymałość i nowoczesny design, ale wytrzymałość i przemyślana konstrukcja. Flagowymi urządzeniami oferowanymi przez producenta są drukarki fiskalne linii Thermal. Przeprowadzenie fiskalizacji na takich urządzeniach jest szybkie i przyjemne.  Jeśli mamy polecić komuś drukarki fiskalne spełniające wymagania – Posnet jest firmą zdecydowanie wartą uwagi.

About author

Related Articles