Drukarki fiskalne – nowe możliwości

Drukarki fiskalne

Drukarki fiskalne

Kasę fiskalną zna każdy. Drukarkę fiskalną niekoniecznie. A to właśnie drukarka może wprowadzić do Twojej firmy nową jakość. Dzięki drukarkom fiskalnym praca będzie wydajna i skuteczna, a innowacyjne funkcje wprowadzą do Twojego biznesu jeszcze większą efektywność. Poznasz nowe możliwości urządzenia fiskalnego. Drukarki będą odpowiednie nie tylko do dużych placówek handlowych, ale i średnich i małych punktów handlowych. A te bezprzewodowe sprawdzą się na parkingach i w wypożyczalniach. I nie martw się, drukarka fiskalna też jest urządzeniem fiskalnym, w związku z czym za jej zakup możesz otrzymać zwrot pieniędzy z Urzędu Skarbowego.

Drukarki fiskalne na pierwszy rzut oka wyglądają tak, jak kasy fiskalne. Taka sama ergonomiczna obudowa, tylko klawiszy zdecydowanie mniej…Gdy przyjrzymy się sposobom działania obu urządzeń oraz ich funkcjom, zdamy sobie sprawę, że różnic jest naprawdę wiele. Kasy fiskalne są niezależnymi urządzeniami i praca na nich może odbywać się bez jakichkolwiek dodatkowych urządzeń. Drukarki fiskalne nie pracują same. Wymagają dodatkowego urządzenia, chociażby komputera oraz właściwego oprogramowania. Oba urządzenia łączymy przewodowo (na przykład kabel USB) lub bezprzewodowo (na przykład Bluetooth).

Informacje, potrzebne do wydruku paragonów, umieszczone są w specjalnym programie magazynowym, który kupujemy oddzielnie. Instalujemy go na komputerze, a komputer podłączamy do drukarki fiskalnej. Przed zakupem odpowiedniego oprogramowania warto pobrać ze strony producenta próbną wersję testową. Program dopasowujemy do profilu firmy i charakteru wykonywanej działalności.

Wgląd w paragon, jeszcze przed jego wydrukowaniem? Drukarki fiskalne posiadają tę i wiele innych przydatnych funkcji. Wpisywanie rabatów, wykonanie raportów, analiz, swobodne edytowanie danych, drukowanie faktur, możliwość zaprogramowania dowolnej waluty…Cóż z tego, że drukarki są droższe od kas fiskalnych, skoro to właśnie one sprawiają, że prowadzenie biznesu staje się czystą przyjemnością!

About author

Related Articles