Drukarki fiskalne Farimex

Drukarki fiskalne FarimexFirma Farimex jest jedną z prężnie rozwijających się marek na polskim rynku fiskalnym. Obecnie firma Farimex Polska nosi nazwę Edata Polska i należy do tureckiej Firmy Edata International. Przedsiębiorstwo powstało ponad 20 lat temu i od tego momentu produkuje kasy rejestrujące, które są podstawowym profilem produkcyjnym firmy oraz urządzenia o bardzo dobrych cechach funkcjonalnych i użytkowych czyli drukarki fiskalne.

Edata Polska produkuje drukarki fiskalne pod marką Telestar, Elemis oraz Farex, które znakomicie sprawdzają się w placówkach handlowych oraz cenione są przez użytkowników za swoją funkcjonalność oraz niezawodność. Urządzenia fiskalne muszą cechować się dużą niezawodnością oraz najlepiej łatwością użytkowania. Dzięki temu służą przez długie lata i prawidłowo rejestrują sprzedaż umożliwiając poprawne naliczanie podatku i rozliczenia z urzędem skarbowym.

Jednorazowy i nieodwracalny proces fiskalizacji wprowadza drukarkę w stan fiskalny, w którym każda sprzedaż jest rejestrowana na wewnętrznej pamięci fiskalnej. Drukarki fiskalne bardzo łatwo podłączyć z komputerem dzięki kablowi dostarczonemu z urządzeniem.

Dzięki programowi sprzedażowemu na drukarce będzie można drukować paragony fiskalne jak również niefiskalne np. funkcyjne danej placówki, z numerem zamówienia, kodami promocyjnymi czy innymi informacjami dla klienta.

O rozszerzonej funkcjonalności drukarek Edata świadczy np. fakt wyposażenie w dwa wyświetlacze (zależnie od modelu), wysuwany i obrotowy LED. Jest to jedna z cech unikalnych na rynku. Umożliwia także umieszczenie drukarki w najlepszym dla nas miejscu sprzedaży, zapewniając wygodę oraz niezbędną kontrolę wydruku dla sprzedawcy jak i dla Klienta. Wielofunkcyjne menu umożliwia obsługę urządzenia nawet bez włączonego komputera.

Reasumując drukarki fiskalne Farimex to godne polecenia urządzenia fiskalne silnego i pewnego producenta na polskim rynku, które spełnią oczekiwania użytkownika każdej placówki handlowej, zapewniając ciągłą i bezawaryjną pracę oraz oszczędzając cenny czas i pieniądze. Każdy podatnik będzie wówczas zadowolony.

About author

Related Articles